top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תAviv Shlush

למה קידום בוידאו הוא כל כך עוצמתי?

בין אם פתחתם עסק רק לאחרונה ובין אם אתם כבר 50 שנה עושים עסקים, בטח כבר שמעתם שמהבחינה השיווקית, וידאו זה הכלי הכי טוב. בעולם של הקידום הממומן קיימת טכניקת רימרקטינג (שיווק מחדש) של לייצר מינימום 2 סרטונים: הראשון - אחד שנותן ערך בתחום שלכם. אם ניקח את הדוגמא של מאמני כושר, אז אתם מייצרים וידאו בן 3 דקות שבו אתם מראים איזושהי טכניקה להפחתת שומן באיזור הבטן. לאחר מכן, פייסבוק מאפשר לכם "לצבוע" את אלו שצפו בסרטון מעל 50%, שהם, כנראה, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. אלו שצפו מתחת ל-50% עשויים להתעניין אבל לא מספיק בכדי באמת להיות לקוחות שלכם. אלו שצפו ברוב רובו של הסרטון הם אלו שמאיזושהי סיבה - הכי נמשכו אל הסרטון שלכם ובאופן ספציפי אל האנרגיה שלכם, כלומר אל מה שאתם משדרים. הסרטון השני הוא כבר הצעה לרכוש שירות או מוצר מסוים. הוא מיועד לכל אלו שצפו מעל 50%, כלומר לאלו בעלי הסבירות הגבוהה ביותר לרכוש את המוצר או השירות שלכם.


עד כאן הגיוני, נכון?


בואו נדבר מהבחינה האורגנית, כלומר, פרסום פוסטים בלי להוציא כסף על קידום ממומן.


כשאנחנו רואים מישהו מדבר על נושא מסוים בוידאו, באופן אוטומטי אנחנו תופסים אותו כמומחה. גם אם לא נסכים עם שום דבר שהוא אומר, הוא עדיין ייראה בעינינו כמומחה, וזה כיוון שהוא נמצא בוידאו, כלומר הוא חושף את עצמו בלי בושה ומדבר על נושא שהוא מבין בו. עכשיו, דמיינו שאתם רואים את אותו הבחור עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם - ככה כל יום. לא משנה אם אתם באמת צופים בוידאו שלו או מרפרפים הלאה, גם אם תאהבו אותו וגם אם לא, הבן אדם נחרט לכם במוח כמומחה לאותו הדבר. מתווך נדל"ן שיעלה כל יום סטורי על בית אחר ויתן טיפים על איך אפשר למכור בתים בקלות יתרה ייתפס בעיניי כמומחה נדל"ן. עורך דין שיעלה כל יום וידאו שלו מדבר על תיק אחר שבו הוא זכה ויתן טיפים על איך להימנע מכל מיני עניינים משפטיים, ייתפס בעיני כמומחה משפטי לאותו הנושא.


תחשבו על אלון גל, מיכל דליות, כל השפים בריאליטי: כשאנחנו רואים בן אדם בוידאו - הוא תוך שניה נתפס בעינינו כמומחה. אלון גל - לא ידעתי מי זה הבן אדם הזה עד שהוא הופיע בטלוויזיה, ומאותו הרגע הוא נמצא אצלי בטופ אוף מיינד כשאני חושב על מאמנים וייעוץ עסקי. אותו הדבר גם באינטרנט. גארי ויינרצ'וק, אחד היועצים השיווקיים בין הטובים והמפורסמים בעולם, נהיה סלבריטאי אך ורק דרך האינטרנט. מי שמכיר אותו יודע שאצלו זה קיצוני. הוא מנהל כמה חברות בשווי מאות מיליוני דולרים אז הוא יכול להרשות לעצמו צוותים שלמים שמקיפים אותו ומעלים תכנים של וידאו נון סטופ לכל ערוצי הדיגיטל. אבל שוב - לא בטוח שטכנית אתם יכולים להתמודד עם כמות העבודה שיש לו. כמות העוקבים שיש לכם כרגע היא מספיקה, וככל שהיא תגדל ויגדלו גם מספר הלקוחות, ככה גם העסק שלכם יתרחב באופן טבעי ואורגני, בלי לקפוץ ראש ישר למים העמוקים.


וידאו מייצר סלבריטאים/מומחים, והרבה יותר קל למכור דברים כשאתה סלבריטאי. כמה אתם גובים עבור השירותים שלכם כרגע? הייתם רוצים לגבות יותר, נכון? אתם מרגישים שמגיע לכם יותר? תעלו את המחירים ב-25%. כשתתחילו להשתמש בדיילינג, אתם תראו שאנשים יהססו לבקש מכם הנחות ושהם יקחו את השירות שלכם גם בלי הנחות. אתם יכולים לנסות לבקש הנחה מאלון גל. כנראה שהוא לא ייתן לכם אותה כי הוא מספיק גדול ועסוק. לא שיש לי מושג אם הוא מקבל אנשים באופן פרטני, אבל זה רק לשם הדוגמא.


עכשיו, חלקכם בטח מגרדים בראש ואומרים: "רגע, אבל למה אני חייב וידאו? אני יכול להעלות גם פוסט כל יום, לא?". ולכם אני עונה - ברור! תעשו את זה! למה אתם מחכים?! זה לא משנה מה אתם מוכרים, אתם חייבים - אבל חייבים - להעלות פוסט לפחות 4 פעמים בשבוע, עם עדיפות לכל יום. זה עובד על אותו עיקרון כמו הוידאו. תיישמו את הדיילינג בצורה של אימיילים, כפוסטים של טקסט, כמכתבים שאתם שולחים בדואר - לא משנה איך - רק תיישמו את הטכניקה הזאת ואתם תרוויחו הרבה הרבה יותר.


יחד-עם-זאת - וידאו יהפוך אתכם לסלבריטאים על המקום. כשאנשים יצפו בכם בתדירות מאוד גבוהה, הם ממש 'יתרגשו' לרצות לעבוד איתכם. הם יתרגשו ממש לרצות להיות לקוחות שלכם והם ירצו לספר עליכם לחברים שלהם.


ההמלצה שלי היא תמיד - וידאו מנצח הכל בהפרש משמעותי. אבל אם אתם עדיין לא מוכנים לכך - תיישמו את השיטה של הקורס באחת מהצורות הללו: פוסטים, אימיילים, אפילו סטורי כתוב. מה שכן, לצלם וידאו לוקח בדיוק 2 דקות, בעוד שלשבת ולכתוב עשוי לקחת חצי שעה לשעה, תלוי כמה ממוקדים אתם, אז תעשו את החשבון מה יותר יעיל ומה יחסוך לכם הרבה יותר זמן, כשבזמן הזה אתם יכולים לעשות המון דברים אחרים בשביל העסק שלכם או בשבילכם.


-----------


צריכים את העזרה שלנו בלמצוא לקוחות נוספים ולהגדיל את הרווחים?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם: https://www.origalili.com/

16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

האם מספר העוקבים באמת משנה?

התשובה היא שכן, אבל לא כמו שאתם חושבים. בשביל לענות על זה, בואו נבין רגע את היסודות. יש לכם עסק, נכון? יפה. עכשיו, אתם רוצים להרוויח כסף עם העסק הזה. איך תעשו את זה? תגרמו לזה שיהיה לכם לקוחות. בסיסי,

コメント


bottom of page